Rautarakenne Lehtinen

PUH. 03 379 1559

Rautarakenne Lehtinen

Yhteystiedot

Pirkkalassa sijaitsevaan halliimme on erinomaiset kulkuyhteydet, ja tilamme luovat loistavat puitteet isompiinkin projekteihin. Meillä on lämpimää tuotantotilaa 1500m2 ja ulkokatosta 250m2. Lisäksi hallistamme löytyy kaksi kappaletta 5 tonnin siltanostureita, jotka mahdollistavat suurien elementtien siirtelyn.

 

RAUTARAKENNE LEHTINEN OY
Vesalantie 19

33960 Pirkkala

puh 03 379 1559

email: info@rautarakennelehtinen.fi

 

Projektit

Nostot / kuljetukset:

Ari Lehtinen
0400 733 232
ari.lehtinen@rautarakennelehtinen.fi

 

Asennukset:

Arto Lehtinen
040 5474 510
arto.lehtinen@rautarakennelehtinen.fi

 

Taloushallinto:

Irene Lehtinen
0400 634 172
irene.lehtinen@rautarakennelehtinen.fi

 

Tarjoukset/suunnittelu/dokumentointi:

Arto Lähteelä
050 3366 579

arto.lahteela@rautarakennelehtinen.fi

 

Työnjohto:
Rauno Lehtinen
040 5044 105

 

Iikka Jokitalo

040 5287 267

iikka.jokitalo@rautarakennelehtinen.fi

 

Hitsauskoordinaattori:
Ville Parviainen
041 5437 075

ville.parviainen@rautarakennelehtinen.fi

 

Hitsausinsinööri
Petteri Souru (IWE / IWI-C)
040 5540 243

petteri.souru@souruoy.fi

 

Ex-alueen puhelinnumero:

040 0764 034